Webové stránky

Věděli jste, že až 75 % lidí soudí kvalitu služeb dané firmy podle jejich webových stránek? Často se setkáváme s názory, že menší podnik nepotřebuje vlastní webové stránky. V dnešní době je to však velmi důležitá a nezpochybnitelná vizitka, která Vám pomůže získat nové zákazníky a zájemce o Váš podnik. Zaměřujeme se převázně na malé podniky a start-upy, jejichž energie nás baví. Nastartujte svůj byznys s námi.

Co vám můžeme nabídnout?

Vyberte si službu, která nejvíce odpovídá potřebám Vašeho byznysu.

Malý web

Perfektní pro živnostníky a malé firmy.

Web na míru

Web pro náročnější projekty a individuální řešení

Wordpress

Nechte správu webu na nás.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

  • Konzultace a probrání společných cílů

  • Vypracování návrhů (UI/UX)

  • Kódování a programování

  • Společné dolazení cílů

  • Dohoda o správě webu

Po dokončení webu s Vámi probereme i zvážení doplňkových služeb jako je SEO a Marketing, které jsou nedílnou součásti úspěchu Vašeho byznysu.

Kdo vás projektem provede?

Klikněte na avatara člena týmu a dozvíte se více.

Tomáš

Vývojář

TomášHologram

Proč zrovna Statements?

Víme, jaké to je stát na začátku a mít vize a cíle. Proto s vámi budeme vždy jednat přátelsky a otevřeně. Máme zkušenosti s malými i velkými projekty, přičemž každý z nich byl jiný a unikátní. Design a vývoj je naší vášní, a proto se všem detailům věnujeme s citem. Jsme mladý tým s moderním a trendy přístupem, neustále v kroku s online světem. Náročnější výzvy konzultujeme s experty napříč celým profesním polem. Dejte nám šanci a rádi si nezávazně popovídáme o vašich ambicích a cílech.