Webové stránky

Věděli jste, že až 75 % lidí soudí kvalitu služeb dané firmy podle jejich webových stránek? Často se setkáváme s názory, že menší podnik nepotřebuje vlastní webové stránky. V dnešní době je to však velmi důležitá a nezpochybnitelná vizitka, která Vám pomůže získat nové zákazníky a zájemce o Váš podnik. Zaměřujeme se převázně na malé podniky a start-upy, jejichž energie nás baví. Nastartujte svůj byznys s námi.

Co vám můžeme nabídnout?

Vyberte si službu, která nejvíce odpovídá potřebám Vašeho byznysu.

Malý web

Perfektní pro živnostníky a malé firmy

Web na míru

Web pro náročnější projekty a individuální řešení

Wordpress

Nechte správu webu na nás

Jak probíhá tvorba webových stránek

  • Konzultace a probrání společných cílů

  • Vypracování návrhů (UI/UX)

  • Kódování a programování

  • Společné dolazení cílů

  • Dohoda o správě webu

Po dokončení webu s Vámi probereme i zvážení doplňkových služeb jako je SEO a Marketing, které jsou nedílnou součásti úspěchu Vašeho byznysu.

Kdo vás projektem provede?

Klikněte na avatara člena týmu a dozvíte se více.

Tomáš Bořek

Developer

Tomáš BořekHologram

Proč zrovna statements?

Víme, jaké to je, stát v krušných začátcích a tvrdě pracovat na svých cílech. Náš přístup není v žádném případě korporátní a cokoliv s Vámi rádi probereme v naprosto přátelské rovině. Máme zkušenosti jak z větších, tak i menších firem, přičemž většina z nich měla svůj unikátní záměr. Naše práce je zároveň i náš koníček, proto se vše snažíme dotáhnout do detailu a hlavně tak, abyste Vy byli maximálně spokojeni. Jsme mladí lidé a na vše se díváme moderním a trendy stylem - z on-line světa nám nic neunikne! S náročnějšími problémy se radíme s experty napříč celým profesním polem. Zkuste nám dát šanci a můžeme si společně a nezavázně promluvit o Vašich ambicích a cílech.

Budeme se moc těšit.