Tomáš

Vývojář

TomášHologram

Pavel

Marketér

PavelHologram

Kdo jsme?

Pavel Hašek

Marketér

Zdravím! Jmenuji se Pavel a ve Statements se soustředím na správný chod projektů a plynulý drive našeho týmu, mimo jiné Vás provedu různými marketing aktivitami, které budou potřeba k posílení Vašeho podnikání. Zkrátka společně nakopneme byznys a přidáme ten správný boost na ta správná místa. Mezi mé hobbies patří cestování, dobré jídlo, hudba a sledování novinek ze světa. Moc se budu těšit na kooperaci!

Tomáš Bořek

Vývojář

Ahoj, já jsem Tomáš. Jsem hlavní developer ve Statements. Mám za úkol vše co se týče webů. Webovému vývoji se věnuji od svých 13 let a stále hledám nové vrcholky hor, které mohu pokořit. Kromě sezení před obrazovkou plnou barevných písmenek mě baví běh, posilování, hudba a trávení volného času s přáteli a rodinou. Budu se těšit na naši společnou spolupráci a na skvělý web, který spolu postavíme.

Sledujte nás na sociálních sítích

Proč zrovna Statements?

Víme, jaké to je stát na začátku a mít vize a cíle. Proto s vámi budeme vždy jednat přátelsky a otevřeně. Máme zkušenosti s malými i velkými projekty, přičemž každý z nich byl jiný a unikátní. Design a vývoj je naší vášní, a proto se všem detailům věnujeme s citem. Jsme mladý tým s moderním a trendy přístupem, neustále v kroku s online světem. Náročnější výzvy konzultujeme s experty napříč celým profesním polem. Dejte nám šanci a rádi si nezávazně popovídáme o vašich ambicích a cílech.