Tým Statements

Pavel

Marketing Manager

PavelHologram

Tomáš

Developer

TomášHologram

Josef

IT specialista

JosefHologram

Adriana

Designérka

AdrianaHologram

Náš tým

Pavel Hašek

Marketing Manager

Zdravím! Jmenuji se Pavel a ve Statements se soustředím na správný chod projektů a plynulý drive našeho týmu, mimo jiné Vás provedu různými marketing aktivitami, které budou potřeba k posílení Vašeho podnikání. Zkrátka společně nakopneme byznys a přidáme ten správný boost na ta správná místa. Mezi mé hobbies patří cestování, dobré jídlo, hudba a sledování novinek ze světa. Moc se budu těšit na kooperaci!

Tomáš Bořek

Developer

Ahoj, já jsem Tomáš. Jsem hlavní developer ve Statements. Mám za úkol vše co se týče webů. Webovému vývoji se věnuji od svých 13 let a stále hledám nové vrcholky hor, které mohu pokořit. Kromě sezení před obrazovkou plnou barevných písmenek mě baví běh, posilování, hudba a trávení volného času s přáteli a rodinou. Budu se těšit na naši společnou spolupráci a na skvělý web, který spolu postavíme.

Josef Hermoch

IT specialista

Ahoj, jsem Josef, ale všichni mi říkají Joe. Ve Statements hraji roli IT specialisty. Mám na starosti instalace a opravy hardwaru, operačních systémů a sítí či síťových zařízení. Věnuji se také kódování firemních webových stránek a internetových vizitek. Mimo práci se věnuji módě, focení, grafice a skládání písní. Bude mi potěšením Vás doprovázet při řešení technických problémů a věřím, že s využitím našich služeb budete mile překvapeni.

Adriana Škutová

Designérka

Ahoj, jmenuji se Adriana a ve Statements zaujímám roli grafického designera. Grafikou se zabývám už 5 let, kdy za tu dobu vzniklo spoustu zajímavých projektů. Mimo grafiky a designu mě zajímá umění, cestování, móda a četba. Nicméně nyní je mým úkolem pomoc Vám s realizací Vaších přání. Ať už jde o vizuální styl, propagační materiály, obalový design či různé typy tiskovin jsem tu pro Vás a budu se těšit na vzájemnou spolupráci.

Sledujte nás na sociálních sítích

Proč zrovna statements?

Víme, jaké to je, stát v krušných začátcích a tvrdě pracovat na svých cílech. Náš přístup není v žádném případě korporátní a cokoliv s Vámi rádi probereme v naprosto přátelské rovině. Máme zkušenosti jak z větších, tak i menších firem, přičemž většina z nich měla svůj unikátní záměr. Naše práce je zároveň i náš koníček, proto se vše snažíme dotáhnout do detailu a hlavně tak, abyste Vy byli maximálně spokojeni. Jsme mladí lidé a na vše se díváme moderním a trendy stylem - z on-line světa nám nic neunikne! S náročnějšími problémy se radíme s experty napříč celým profesním polem. Zkuste nám dát šanci a můžeme si společně a nezavázně promluvit o Vašich ambicích a cílech.

Budeme se moc těšit.