Sociální sítě

Naprosto pohltily náš každodenní život. Zná a využívá je témeř každý, jsou tudíž silným nástrojem, bez kterého si dnes dokážeme jen málo představit každodenní fungování. My Vám pomůžeme tuto mediální sílu uchopit a přenést ve prospěch Vás i Vašich klientů a zákazníků. Probereme s Vámi, jaké sociální sítě budou dávat smysl a na co se zaměřit. Nastavíme jednotlivé parametry a nabídneme i tipy v rámci aktuálních trendů.

Proč řešit sociální sítě?

Získejte lepší pozici na trhu a zviditelněte své podnikání.

Konverze

Získejte více objednávek a zákazníků

Povědomí

Představte širokému publiku Vaše podnikání

Zpětná vazba

Získejte ohlasy od věrných či nových zákazníků

Důvěryhodnost

Ukažte, že to s podnikáním myslíte vážně

Jak společně vymslíme sociální sítě?

  • Konzultace a probrání základních prvků pro sociální sítě

  • Založení sociálních sítí a nastavení jednotlivých parametrů

  • Plánování postů, stories a vysvětlení propagace

  • Dohoda o správě sociálních sítí

Po založení sociálních sítí s Vámi probereme i zvážení doplňkových služeb jako je analýza a propagace, které jsou nedílnou součásti úspěchu Vašeho byznysu.

Kdo vás projektem provede?

Klikněte na avatara člena týmu a dozvíte se více.

Pavel Hašek

Marketing Manager

Pavel HašekHologram

Proč zrovna statements?

Víme, jaké to je, stát v krušných začátcích a tvrdě pracovat na svých cílech. Náš přístup není v žádném případě korporátní a cokoliv s Vámi rádi probereme v naprosto přátelské rovině. Máme zkušenosti jak z větších, tak i menších firem, přičemž většina z nich měla svůj unikátní záměr. Naše práce je zároveň i náš koníček, proto se vše snažíme dotáhnout do detailu a hlavně tak, abyste Vy byli maximálně spokojeni. Jsme mladí lidé a na vše se díváme moderním a trendy stylem - z on-line světa nám nic neunikne! S náročnějšími problémy se radíme s experty napříč celým profesním polem. Zkuste nám dát šanci a můžeme si společně a nezavázně promluvit o Vašich ambicích a cílech.

Budeme se moc těšit.